بانکبانک و بیمه

حضور بانک ملی در اولین نمایشگاه بین المللی بازرگانی ایران

اداره امور شعب بانک ملی ایران در استان مازندران در اولین نمایشگاه بین المللی بازرگانی ایران، کشورهای حاشیه دریای خزر و اتحادیه اروپا (با اولویت سرمایه گذاری خارجی) شرکت کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این نمایشگاه که به مدت چهار روز در شهر ساری برگزار می شود، فعالان اقتصادی استان و کشورهای خارجی در زمینه سرمایه گذاری های مشترک تعامل و همکاری خواهند داشت.

خیریان پور معاون اقتصادی استاندار مازندران در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور موسی اسلامیان رئیس اداره امور مازندران و جمعی از کارشناسان بانکی در غرفه بانک ملی ایران برگزار شد، ضمن اشاره به پتانسیل های بالقوه و بالفعل این استان در بخش های صنعتی و کشاورزی تاکید کرد: مازندران قابلیت توسعه صادرات تا مرز سه میلیارد دلار را تا پایان برنامه ششم داراست.

وی تصریح کرد: نقش بانک ملی ایران در ارائه خدمات بانکی نوین و حمایت از تولید در استان مازندران بی بدیل بوده است. در ادامه این مراسم نیز موسی اسلامیان رئیس اداره امور شعب مازندران ضمن قدردانی از حضور معاون اقتصادی استانداری در غرفه بانک، در راستای ارائه خدمات همه جانبه برای تجار و بازرگانان و رفع مشکلات ارزی صادرکنندگان اعلام آمادگی کرد.

  کد خبر
131860

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا