خودروصنعت، معدن، تجارت

تصاویر لو رفته از نسل هشتم سوناتا

هیوندایی برای سوناتاهای ۲۰۱۸ خود یک "نوگرایی" ملایم و میان دوره‌ای را در نظر گرفت، اما این خودروساز نمی‌تواند در بلندمدت از فکر کردن در مورد سرنوشت یکی از بهترین سدان‌های خود سر باز زند.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از عصرایران ، تصاویر لو رفته سوناتاهای ۲۰۲۰ را با پوشش استتاری سنگین در میان رقبای قدر خود مانند شورلت مالیبو، تویوتا کمری و هوندا آکورد نشان می‌دهد. با وجود رشد منفی فروش این خودرو، هیوندایی به رقبای خود اعلام می‌کند که دست از سر سدان معروف خود برنخواهد داشت و نسل هشتمش را متفاوت‌تر از همیشه به طرفدارن ارائه خواهد کرد.

 

این سدان برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و کارشناسان بر این باورند که این تغییر از آن زمان تاکنون بزرگترین تغییر ظاهر کل سوناتاهای هیوندایی است.

هیوندا در سال‌های اخیر نسل‌های متعددی از سوناتا را ارائه کرده و به نظر می‌رسد در مدل جدید می‌توان تفاوت‌های بنیادینی را با مدل‌های قبلی کشف کرد. از جمله این تفاوت‌ها که از زیر لایه‌های استتاری مشخص شده‌اند، می‌توان به تغییر حالت درها و جایگاه ستون‌ها اشاره کرد. جلو پنجره و چراغ‌ها در این خودرو نیز تغییر شکل داده‌اند. آینه‌ها نیز به موقعیتی پائین‌تر انتقال یافته و روی بدنه قرار گرفته‌اند. این روند از ارتقای طراحی سیال هیوندایی خبر می‌دهد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی %D8%B3%D9%88%D9%86%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DB%8C+2020 تصاویر لو رفته از نسل هشتم سوناتا

پیش بینی در خصوص مسائل فنی یک خودروی متعلق به سال ۲۰۲۰ آن هم از نوع هیوندایی بسیار سخت‌تر است. چرا که این خودرو در حال حاضر با سه نوع موتور و گیربکس مجرا ارائه۹ می‌شود و مشخص نیست کمپانی کره‌ای چه برنامه‌ای برای آینده این خودرو ارائه کرده است. در حال حاضر  این خودرو با پیشرانه‌های ۱٫۶ لیتری توربو، ۲ لیتری توربو و ۲٫۴ لیتری تنفس طبیعی عرضه می‌شود و در آینده مدل‌های توربوی ۲ لیتری به مجموعه این خودرو اضافه خواهند شد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی %D8%B3%D9%88%D9%86%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DB%8C+2020 تصاویر لو رفته از نسل هشتم سوناتا

منبع

اقتصاد.آنلاین

  کد خبر
171870
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *