صنعتصنعت، معدن، تجارت

ارائه گزارش مسئولیت اجتماعی سازمان ها و بنگاه های صنعتی ایران در سمینار CSR لاهه توسط سازمان مدیریت صنعتی

 

در این برنامه مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی گزارشی از “وضعیت مسئولیت اجتماعی سازمانی در ایران” ارائه کرد .

به منظور توسعه روابط دو کشور ایران و هلند در زمینه مسئولیت اجتماعی سازمانی(CSR) و به دعوت سفارت هلند در ایران و Netherland Enterprise Agency ، جمعی از مشاوران، معاونان و کارشناسان وزارتخانه ها، سازمان ها و بنگاه های اقتصادی کشور در هفته آخر خرداد ماه ۱۳۹۷، در برنامه بازدید و آموزشی هماهنگ شده، شرکت کردند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی ، در این برنامه مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی گزارشی از “وضعیت مسئولیت اجتماعی سازمانی در ایران” ارائه کرد .

پایگاه خبری آرمان اقتصادی WhatsApp-Image-2018-06-20-at-07.53.34 ارائه گزارش مسئولیت اجتماعی سازمان ها و بنگاه های صنعتی ایران در سمینار CSR لاهه توسط سازمان مدیریت صنعتی

ابوالفضل کیانی در این گزارش مهمترین هدف سازمان مدیریت صنعتی را ظرفیت‌سازی برای کشور در حوزه مدیریت و به ویژه مسئولیت اجتماعی سازمانی برشمرد .
کیانی همچنین با تشریح وضع مسئولیت اجتماعی سازمانی در برخی از سازمان ها و بنگاه های کشور و اقدامات صورت گرفته در خصوص همکاری سازمان مدیریت صنعتی به عنوان “مدیر هسته مرکزی مسئولیت اجتماعی سازمانی”، در کشور، جهت برگزاری برنامه های آموزشی و مشاوره ای مشترک با کشور هلند اعلام آمادگی نمود.

 

منبع

ایدرو

  کد خبر
170995
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *