بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

توسن ۱۹ ساله شد

شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) که ۱۹ سالگی خود را دیروز ۲۲ خردادماه ۹۷ جشن گرفت، در سال ۱۳۷۸ باهدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت طراحی و تولید محصولات و راهکارهای نوین در عرصه‌های مختلف فناوری اطلاعات کشور مانند بانکداری و دولت الکترونیک، تأسیس شد.

این شرکت دقیقاً زمانی که بانک‌های خصوصی در این کشور در حال شکل گرفتن بودند، پا به عرصه گذاشت و از این فرصت تاریخی به بهترین شکل استفاده کرد؛ اکنون توسن و جایگاهش در بازار بین‌بانکی ایران به‌آسانی دست‌یافتنی نیست؛ همچنین این شرکت جز معدود شرکت‌های نرم‌افزاری ایرانی به شمار می‌رود که توانسته‌ است در عرصه صادرات نرم‌افزارهای سازمانی، گام‌های موفقی بردارد. تاکنون نیز بیش از ۹۰ درصد مؤسسات و بانک‌های خصوصی و دولتی ایران مشتری راهکارها و سامانه‌های کوچک و بزرگ این شرکت بوده‌اند.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی Toninetheen-5-Index-Way2pay-97-03-23 توسن ۱۹ ساله شد  پایگاه خبری آرمان اقتصادی Toninetheen-4-Index-Way2pay-97-03-23 توسن ۱۹ ساله شد  پایگاه خبری آرمان اقتصادی Toninetheen-1000-Way2pay-97-03-23 توسن ۱۹ ساله شد  پایگاه خبری آرمان اقتصادی Toninetheen-1-Index-Way2pay-97-03-23 توسن ۱۹ ساله شد

منبع

راه پرداخت

  کد خبر
168817
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *