خودروصنعت، معدن، تجارت

شرایط ویژه کرمان موتور برای خریداران النترا

شنیده ها حاکی از ارسال پیامکی از سوی شرکت کرمان موتور به خریداران النترا، مبنی بر احتمال عدم تحویل این خودرو به خریداران و درخواست از آن ها مبنی بر تغییر در مفاد قرارداد است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، در  پیامک ارسال شده به خریداران این خودرو تاکید شده که جهت تعیین تکلیف ثبت نام خودروی النترا از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ خرداد به نمایندگی محل ثبت نام مراجعه کنند. حال شنیده های غیر رسمی نشان از آن دارد، از آن جایی که تولید و تحویل خودروی الانترا به دلایل خارج از اختیار این شرکت امکانپذیر نبوده، این پیامک پیرو ماده ۲۴ قرارداد پیش فروش خودروهای کرمان موتور به مشتریان ارسال و از آن ها خواسته شده نسبت به تعیین و تکلیف خودروی ثبت نامی خود اقدام کنند.

گفته شده در صورت شرایط ضرب العجلی مشتریانی که ثبت نام خود را تبدیل و یا انصراف داده باشند در اولویت ثبت نام و دریافت خودرو قرار خواهند داشت و اطلاع رسانی از شرکت کرمان موتور به آنان انجام خواهد شد.

همچنین تاکید شده از آن جا که این شرکت هیچ نقشی در این روند نداشته در نظر دارد شرایط ویژه ای را در نظر گرفته و از طریق بخشنامه سازمان فروش اطلاع رسانی لازم را انجام دهد.

منبع

اقتصاد.آنلاین

  کد خبر
167355
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *