خودروصنعت، معدن، تجارت

مصاف GLA بنز در برابر ب‌ام‌و X۲ +عکس

بنز سه برابر رقبا و دوستان خود به تولید کراس های کامپکت مشغول است و این کلاس از اهمیت ویژه‌ای در این خودروسازی برخوردار خواهد بود.

به گزارش "اتوکار"، در حال حاضر بنز خودروی GLA  خود را در بازار دارد که قرار است به زودی نسل دوم و پیشرفته آن را وارد بازار کند. از طرفی GLB های آتی بنز نیز قرار است با ظاهری باکسی‌ شکل به عنوان یک بخش کوچک مشتق شده از کلاس G به بازار ورود کنند.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی %D8%A8%D9%86%D8%B2+GLA مصاف GLA بنز در برابر ب‌ام‌و X۲  +عکس

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از عصرایران، مدیر عامل بنز همچنین در خصوص یک مدل کوپه GLA  نیز با رسانه‌ها صحبت کرده است.مدل‌های GLA  می‌توانند در مسیر SUV ها قرار گیرند و قلمروی این حوزه از خودروهای بنز را گسترش دهد و از دیگر سو امکان ارائه محصولی جدید بین خودروهای کلاس A و GLA  را مهیا می‌کنند.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی %D8%A8%D9%86%D8%B2+GLA مصاف GLA بنز در برابر ب‌ام‌و X۲  +عکس

مرسدس با این خودروی خود قصد دارد به رقابت با X2 ب‌ام‌و بپردازد. ب‌ام‌و  X2 در اصل یک مدل کوپه شکل از X1 ب‌ام‌و است و منطقی به نظر می‌رسد تا بنز برای رقابت با حریف همیشگی‌اش یک مدل از کوپه‌های کامپکت برجسته را آماده کند.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی %D8%A8%D9%86%D8%B2+GLA مصاف GLA بنز در برابر ب‌ام‌و X۲  +عکس

از دیگ سو بنز یک مدل از کامپکت‌های جدید و سدان‌های کلاس A – در یک نسخه با فاصله محوری زیاد- در چین تولید می‌کند. نسل جدید کوپه‌های چهار در CLA ، مینی ون‌های شخصی کلاس B و رونمایی از هاچبک‌های کلاس A از دیگر خودروهای کراس‌های کامپکت بنز محسوب می‌شوند و تعدادشان را به ۸ مدل مجزا می‌رساند. از طرفی شوتینگ‌بریک‌های CLA  و CLS به دلیل توقف تولید در این لیست قرار نگرفته‌اند.

منبع

اقتصاد.آنلاین

  کد خبر
147150
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *