امور زیربناییراه و ساختمان

خروج ربیعی از گردونه مدیریت کلان کشور، آثار زیانباری برای منافع ملی دارد

کانون سراسری انبوه‌‌سازان ایران به عنوان یکی از تشکل‌های صنفی و کارفرمایی و مهمترین تشکل بخش خصوصی فعال در حوزه مسکن و ساختمان از ادامه فعالیت وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی حمایت کرد.

جمشید برزگر رئیس کانون سراسری انبوه‌‌‌سازان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن اشاره به فعالیت‌های مثبت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت‌‌‌های یازدهم و دوازدهم در جهت افزایش میزان مشارکت و ارتقای جایگاه نهادهای بخش خصوصی در فرآیندهای تصمیم‌‌‌گیری و اجرایی مرتبط گفت: اصطلاح شریک اجتماعی برای اولین بار توسط وزیر کار درخصوص تشکل‌های بخش خصوصی مطرح و عملیاتی شد که بی‌تردید با گذشت زمان تأثیرات مثبت و سازنده این شعار نمایان می‌شود. 

وی همچنین علی ربیعی را فردی مسلط به امور مربوط به این وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارزیابی و مطرح کرد که خارج شدن وی از کابینه به عنوان خروج یکی از مدیران استراتژیست دولت از گردونه مدیریت کلان کشور، می‌‌تواند آثار زیانباری برای منافع ملی در موقعیت کنونی داشته باشد.

رئیس کانون سراسری انبوه‌‌‌سازان ایران ابراز امیدواری کرد که با رایزنی‌‌‌های صورت گرفته از سوی این تشکل و سایر نهادهای بخش خصوصی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ربیعی بار دیگر رأی اعتماد نمایندگان محترم خانه ملت را اخذ کند. 

منبع

ایلنا

  کد خبر
136789
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *