بانکبانک و بیمه

به روزرسانی همراه بام بانک ملی ایران

نرم‌افزار موبایلی همراه بام بانک ملی ایران تحت سیستم عامل اندروید و ios با هدف تسریع و تسهیل در امور بانکی مشتریان، به روزرسانی شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، نسخه‌ ۲.۱ همراه ‌بام ملی تحت سیستم عامل اندروید برای گوشی های ورژن ۱،۳،۴ به بالا و همچنین نسخه ۲،۳،۱ تحت سیستم ios به روزرسانی شده است.

نسخه‌ به روزرسانی شده همراه بام ملی در اندروید دارای ویژگی‌هایی است که از جمله آنها می‌توان به اضافه شدن گزینه نیکوکاری، اقساط سایر بانک ها با استفاده از شبای حساب، دانلود صورتحساب و صورتحساب اقساط تسهیلات با فرمت PDF و مشاهده و اشتراک گذاری، امکان بارگذاری مجدد ویجت (آیکون REFRESH در (TOOLBAR و امکان نمایش رسید با اشتراک گذاری در ویجت های کارت به کارت، انتقال پول، پرداخت قبض و نیکوکاری به صورت خودکار اشاره کرد.

نمایش صفحه کلید عددی برای فیلدهای عددی (مانند CVV۲ و PIN۲ در کارت به کارت)، نمایش مدت زمان خروج خودکار و امکان COPY و PASTE در ویجت ها از دیگر ویژگی های همراه بام ملی است.

تغییرات صفحه ورود و دیالوگ ها، بهبودی های انجام شده در واسط کاربری، اضافه شدن گزینه نیکوکاری و همچنین امکان افزوده شدن اقساط سایر بانک ها با استفاده از شبای حساب نیز از جمله ویژگی ها اضافه شده در نسخه تحت سیستم  ios است.

  کد خبر
133609

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا