بانکبانک و بیمه

بانک ملی به ۱۲ کانال پیام‌رسان "بله" جایزه می‌دهد


بانک ملی ایران به ۱۲ کانال دارای بیشترین عضو در پیام رسان «بله» جوایز ارزنده ای اهدا خواهد کرد.

به‌گزارش آرمان اقتصادی (ecoideal)، پیام رسان بله پیام رسانی ساخت نخبگان کشور است که با حمایت بانک ملی ایران در حال توسعه است. این پیام رسان در کنار قابلیت های منحصر به فردی که در بخش ارتباطی خود دارد، انجام عملیات بانکی را برای افراد تا حد زیادی راحت کرده است.

بانک ملی ایران برای حمایت از این پیام رسان جشنواره ای با عنوان کانال های برتر برگزار کرده است که در آن به ۱۲ کانالی که بیشترین عضو را دارند هدایای ارزنده ای  به شرح زیر اهدا خواهد کرد.
_ کانالی که بیشترین عضو را داشته باشد برنده ۲۰۰ میلیون ریال.
_ دومین کانال پر عضو برنده ۱۰۰ میلیون ریال. 
_ ۱۰ جایزه ۳۰ میلیون ریالی به قید قرعه بین صاحبان کانال هایی که اعضای آنها بیشتر از سه هزار عضو باشد اهدا خواهد شد.
افرادی که علاقه مند هستند در بستر بله کانال ایجاد کرده و بر روی آن فعالیت نمایند، تا ۱۸ اسفند ماه فرصت ایجاد کانال و عضو گیری را دارند.
در حال حاضر بیش از ۵۰ سایت و رسانه خبری بر روی این پیام رسان کانال ایجاد کرده و در آن فعالیت می کنند که بعضی از آنها را می توانید بر روی ویترین در این پیام رسان مشاهده نمایید.
کانالی که تا کنون توانسته است بیشترین عضو را در بستر بله جذب کند در حال حاضر بیش از ۵۵ هزار و ۷۷۰ نفر عضو دارد و ۲۴ کانال هستند که بیشتر از ۳ هزار نفر را توانسه اند عضو خود کنند.
بله پیام رسانی است که برای افرادی که آن را نصب می کنند جذابیت های مالی زیادی در کنار ویژگی ارتباطی خود دارد؛ پرداخت قبض موبایل، خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو و پرداخت عوارض خروج از جمله خدمات بانکی است که اکنون بر روی پیام رسان «بله» ارائه می شود.
به ویژه با توجه به مشکلات امنیتی که ussd  ها دارند و هشدار های امنیتی که بانک مرکزی درخصوص عدم امنیت آنها برای استفاده کاربران تکرار می کند، بله می تواند بستر مناسبی باشد که کاربران با امنیت خاطر کامل از آن استفاده کنند.
همچنین چسباندن متن طولانی به عکس بدون نیاز به کمک گرفتن از ربات و همچنین انتقال مالکیت کانال و یا گروه از برتری های" پیام رسان بله نسبت به سایر پیام رسان ها است که در کنار سایر خدمات آن می تواند برای مخاطبان جذابیت داشته باشد.

  کد خبر
130683

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا